Методична скринька Контрольна на "12". Зошит з математики для учня 9 класу, – видавничий центр Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики – 2011, 75 с.

Зошит для учня 9 класу з математики містить орієнтовні завдання, приклади їх розв'язків, зразки завдань для ДПА, що дозволить ефективно підготуватись до тематичних контрольних робіт та державної підсумкової атестації.
Рекомендований до використання учням 9 класів загальноосвітніх шкіл, вчителям математики.Розумна перерва.. Книга для допитливих учнів– видавничий центр Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики, 2012. – 88 с.

Посібник для додаткових занять та закріплення вивченого у школі матеріалу. Вичерпні за змістом, лаконічні додаткові матеріали, цікаві завдання з предметів: української мови, математики, природознавства, історії, математики – зможуть зробити навчання у школі цікавим та різноманітним.
Книга призначена для учнів 5-6 класів, їх вчителів та небайдужих батьків.Використання сервісів Веб 2.0 на уроках фізики та природознавства.  В роботі розглянуто та проаналізовано інструментарій Веб 2.0, соціальні мережі та соціальні сервіси, а також технології Веб 2.0, проаналізовано вимоги до технологічного забезпечення створюваної інформаційної системи, наведено приклади використання сучасних інформаційних технологій, зазначено перспективи подальшого розвитку технологій Веб 2.0.
(Методичні рекомендації)
Методичні рекомендації  розкривають технічні та методичні аспекти щодо застосування інтерактивної дошки у процесі вивчення фізики у школі, яка сприятиме  збільшенню обсягу запропонованої учням навчальної інформації, підвищенню інтерес й загальної мотивації до навчання, активізації розумової діяльності учнів завдяки використанню зручних і швидкозмінних форм подачі інформації, створенню сприятливих умови для моделювання різноманітних фізичних явищ тощо.

1 коментар: